Xiaomi Air Purifier Pro H – dlaczego warto?

Xiaomi to marka stale zyskująca na popularności. Swoją renomę zawdzięcza przede wszystkim dobrej jakości produktom w niskiej cenie. Jeżeli poszukujesz więc oczyszczacza powietrza, który będzie działał wydajnie, ale nie naruszy zbytnio twojego budżetu, to doskonale trafiłeś. Oczyszczacze Xiaomi oferują nie tylko bardzo dobre parametry, ale także minimalistyczny i atrakcyjny design.

Jednym z topowych modeli tej marki jest Xiaomi Air Purifier Pro H. Chcesz dowiedzieć się, co tak bardzo wyróżnia ten produkt? Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

Oczyszczacz Xiaomi Air Purifier Pro H – doskonałe parametry techniczne

Xiaomi Air Purifier Pro H to oczyszczacz powietrza przeznaczony do powierzchni do 72 m2. Jego poziom CADR osiąga nawet 600 m3/h. Taki wynik pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się zanieczyszczeń z danego pomieszczenia. Co ważne, mimo tak dużej wydajności urządzenie to nie jest głośne. Praca modelu Pro H rozpoczyna się od 31 dB, co pozwala na jego komfortowe użytkowanie. Dodatkowo nie wiąże się z wysokimi kosztami eksploatacji.

Skuteczna filtracja – klucz do sukcesu Xiaomi Air Purifier Pro H

Poza parametrami technicznymi bardzo istotną rolę w oczyszczaczach powietrza pełni system filtracji. Xiaomi Pro H to aż 3 różne filtry. Pierwszym z nich jest warstwa wstępna PET, która eliminuje większe zanieczyszczenia np. włosy, sierść, czy kurz. Pochłanianiem nieprzyjemnych zapachów zajmuje się z kolei filtr z aktywnym węglem. Z powodzeniem usuwa on dym tytoniowy, odór śmieci oraz bardzo szkodliwe dla człowieka formaldehyd, benzo(a)piren, czy touren.

Ostatnim etapem filtracji jest filtr HEPA H13. Świetnie radzi sobie z zanieczyszczeniami mechanicznymi (PM2.5 oraz PM10), ale także uciążliwymi dla alergików pyłkami roślin, wirusami, bakteriami oraz zarodnikami grzybów i pleśni.

Elegancki design

Chcesz zainwestować w oczyszczacz powietrza, ale obawiasz się, że zaburzy on aranżację twojego mieszkania? Nic bardziej mylnego! Model Pro H oferuje bardzo nowoczesny design, dzięki któremu możesz umieścić go w każdym pomieszczeniu. Co ważne, biały kolor oraz dotykowy wyświetlacz, że jest jeszcze bardziej elegancki. Nie zwlekaj i wybierz Xiaomi Air Purifier Pro H już dziś!

Precyzyjne czujniki

Model Pro H został wyposażony w aż 3 czujniki:

  • laserowy czujnik pyłów – wykrywa groźne dla człowieka pyły PM2.5,
  • czujnik temperatury – monitoruje poziom temperatury w pomieszczeniu,
  • czujnik wilgotności – informuje o zbyt niskiej lub za wysokiej wilgotności powietrza.

Dodatkowe funkcjonalności

Jeżeli lubisz innowacyjne technologie to na pewno, zachwyci cię możliwość sterowania urządzeniem z poziomu aplikacji mobilnej. Umożliwia ona m.in. włączanie oraz wyłączanie urządzenia, monitorowanie poziomu zanieczyszczenia w pomieszczeniu, odczyt danych ze wskaźników oraz wiele innych.

Warto również wspomnieć, iż opisywany model wyposażony jest w 3 tryby pracy – automatyczny, nocny lub ulubiony. Nie zabrakło tutaj także wskaźnika wymiany filtra – dzięki niemu będziesz w stanie sprawdzić, czy jego żywotność dobiega końca.

Jeżeli poszukujesz urządzenia, które zapewni zdrowe warunki w twoim domu to nie musisz dłużej szukać. Xiaomi Air Purifier Pro H to doskonały wybór!