zwierzyna łowna

Ubranie dla myśliwego w sezonie wiosennym

Polecamy zestawienie profesjonalnej odzieży dla myśliwego – kurtka, spodnie, koszula, czapka i kamizelka dla myśliwego. Sprawdź, które ubrania powinny obowiązkowo znaleźć się w szafie każdego myśliwego.

Komplet odzieży myśliwskiej

Z pewnością każdy pasjonat myślistwa zaciera już ręce z myślą o zbliżającym się wiosennym sezonie łowieckim. Oznacza to, że nastała najwyższa pora, aby rozpocząć generalne przygotowania. Koniecznością jest skompletowanie odpowiedniej garderoby, która sprawdzi się nawet w najbardziej survivalowych warunkach i myśliwy będzie mógł z przyjemnością poświęcić się swojej pasji. A zatem, czym powinno się kierować przy wyborze ubrań, najbardziej odpowiednich na polowanie?

Dobór ubrania myśliwskiego

Kupując ubrania na polowanie, powinniśmy wziąć pod uwagę dwa, bardzo ważne aspekty, a mianowicie – to, czy odzież ta ochroni nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem oraz, czy zapewni nam odpowiedni komfort. Należy zdać sobie sprawę z tego, że być może podczas polowania, będziemy zmuszeni stawić czoła trudnym warunkom temperaturowym lub terenowym. Zmiany pogody mogą być prawdziwą zmorą dla myśliwego. Nieraz podczas polowania, w zależności od pory dnia, doświadczyć można skrajnie różnych temperatur. Zatem należy ubrać się tak, aby problemu nie stanowił, zarówno rześki poranek, jak i gorące popołudnie. Co więcej, priorytetem każdego myśliwego powinna także być dbałość o własne bezpieczeństwo podczas wyprawy. Koniecznością jest odzież maskująca, która w sytuacji potencjalnego zagrożenia odpowiednio nas ochroni i sprawi, że staniemy się mniej widoczni.

Gdzie skompletować odzież dla myśliwych?

Biorąc pod uwagę wyżej opisane okoliczności, należy zaznaczyć, że wysokiej jakości odzież to podstawa. Ubrania, które wybierzemy na polowanie, powinny być przede wszystkim wytrzymałe, nieprzemakalne, wygodne i utrzymane w odpowiedniej kolorystyce. Co za tym idzie, niestety trzeba liczyć się z tym, że skompletowanie takiego wyposażenia, będzie wiązało się z dużymi kosztami. Jednak niezaprzeczalnie warto zainwestować w profesjonalną odzież. Wybierając ubrania wyższej jakości, możemy być pewni, że spełnią ona swoje przeznaczenie i będą nam służyły długi czas.

Wysokiej jakości odzież, a także akcesoria oferuje internetowy sklep myśliwski faut.com.pl. Ogromnym atutem sklepu jest różnorodny asortyment, wśród którego każdy pasjonat polowań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty, które sprostają oczekiwaniom zarówno osób ceniących sobie funkcjonalność, jak i tych, którym zależy na eleganckim, łowieckim wyglądzie. Przed nadchodzącym sezonem wiosennym, w szafie każdego myśliwego powinny znaleźć się:

  • Spodnie łowieckie Graff – jest to idealny produkt na sezon wiosenny. Spodnie te są wykonane z tkaniny BrateX, która zapewni nam wysoką przepuszczalność pary, a także wodoodporność. Co więcej, posiadają one również podszewkę z siatki, dzięki czemu przepływ powietrza jest ułatwiony, a pot zostaje odprowadzony na zewnątrz ubrania. Spodnie mają szelki, które można swobodnie regulować, a także w miarę potrzeby odpiąć. Jest to produkt bardzo praktyczny – w maskującym kolorze, z kieszenią boczną i tylną zapinanymi na napę, a także mniejszą kieszonką, w której można schować nóż. Dodatkowo, dolną część nogawki spodni można rozpiąć i jeśli zaistnieje taka potrzeba – dostosować jej obwód do własnych preferencji.

Spodnie myśliwskie

  • Koszula z długim rękawem Graff – w czasie polowania doskonale sprawdzi się również gustowna koszula w kratę z guzikami, która zapewni komfort myśliwemu. W naszytych na niej kieszeniach z patkami zmieści się także mały, praktyczny nożyk, bądź scyzoryk. Koszula ma długi rękaw, jednak w razie skoku temperatury istnieje możliwość podwinięcia rękawów i spięcia ich specjalną patką.

koszula myśliwska

  • Kurtka dla myśliwego Woodland Mil-Tec – jest to wysokiej jakości produkt, w naprawę okazyjnej cenie! Posiada dwusuwowy zamek z przodu, dwie praktyczne boczne kieszenie, a także polarową podszewkę, która zapewni ciepło w chłodne poranki. Kurtka wyposażona jest również w ściągacze na rękawach oraz kaptur ze sznurkiem i stoperami. Dodatkowym plusem jest jej kolor – maskujące barwy zapewnią nam bezpieczeństwo w trudnych sytuacjach.

kurtka myśliwska

  • Kamizelka myśliwska Mil-Tec  – w nieco cieplejsze, wiosenne dni warto zrezygnować z kurtki na rzecz kamizelki, która utrzyma odpowiednią temperaturę. Oferowana przez com.pl kamizelka ma cztery kieszenie zewnętrze, które mogą okazać się bardzo dobrym miejscem na przechowywanie zapasowej amunicji, a także wewnętrzną kieszeń na komórkę. Dostępna jest w kolorze oliwki i brązu.

myśliwy w kamizelce

  • Czapka dla myśliwego z daszkiem Wild Trees Mil-Tec – bardzo ważnym elementem stroju myśliwskiego jest również odpowiednie nakrycie głowy. Czapka z daszkiem Wild Trees dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest to produkt wodoodporny i oddychający. Co więcej, rozmiar czapki jest uniwersalny – mamy możliwość jego regulowania.

czapka dla myśliwego