Wnętrze z czystym powietrzem

Oczyszczacz powietrza do domu i biura

Oczyszczacz powietrza Boneco P340 to urządzenie ze średniej półki cenowej, które należy jednak pochwalić za jakość wykonania, nowoczesny design, a przede wszystkim bardzo zadowalającą skuteczność działania.

Inteligentny oczyszczacz

Zadaniem oczyszczacza Boneco P340 jest likwidacja zarówno największych, jak i tych całkiem małych cząsteczek. Odpowiada za to połączenie złoża węgla aktywnego z filtrem HEPA. Szybką i sprawną neutralizację zanieczyszczeń wspiera także wbudowany jonizator. Ważnym zadaniem oczyszczacza jest też neutralizacja zapachów.

Inteligentny oczyszczacz Boneco P340 wyposażony jest w system informujący o aktualnej jakości powietrza. Pozwala to wybrać optymalny tryb manualny. Można również włączyć tryb automatyczny. Warto także zauważyć, że Boneco P340 informuje użytkownika, kiedy nadchodzi czas wymiany filtra. Funkcja ta znacząco zwiększa komfort użytkowania urządzenia, gdyż regularne sprawdzanie stanu filtrów przestaje być koniecznością.

Idealny oczyszczacz domowy i biurowy

Najczęściej z urządzenia Boneco P340 korzysta się w mieszkaniach i biurach o małym i średnim metrażu. Producent określa, iż jego oczyszczacz przeznaczony jest do pomieszczeń o maksymalnej powierzchni 21m2. Jego cicha praca nie przeszkadza w pracy ani codziennym funkcjonowaniu. Co więcej, korzystając z oczyszczacza Boneco, nie trzeba martwić się wysokimi rachunkami za prąd, gdyż zużywa on relatywnie niewiele energii.

Nie można również nie wspomnieć o wyglądzie oczyszczacza Boneco P340. Użytkownicy cenią go za niebanalny, a jednocześnie nienachalny design, dzięki któremu doskonale komponuje się z każdym wnętrzem.