Narzędzia dydaktyczne do nauki języka angielskiego

Angielski dla dzieci w Zabrzu

Szukasz szkoły językowej w Zabrzu, w której Twoje dziecko szybko i skutecznie nauczy się języka angielskiego? Zapraszamy do szkoły ACE. Zapewniamy nie tylko efektywną naukę, ale także darmowe zajęcia z języka angielskiego. Sprawdź w jaki sposób Twoje dziecko może skorzystać z darmowych korepetycji z języka angielskiego.

Kurs języka angielskiego dla dzieci w Zabrzu

Skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty nauki języka angielskiego dla dzieci w Zabrzu. Oferujemy specjalny program nauczania dla dzieci, dzięki któremu nasi najmłodsi uczniowie nie mają żadnej bariery językowe. Dzięki takiemu podejściu nasi uczniowie osiągają bardzo szybkie postępy w nauce.

Zasady, którymi kierujemy się przy organizacji zajęć z języka angielskiego dla dzieci:

 • Ograniczamy poziom stresu do minimum;
 • Pokazujemy praktyczną stronę nauki języka obcego;
 • Zachęcamy do zabawy językiem obcym;
 • Organizujemy liczne atrakcje i zabawy, dzięki czemu dzieci uwielbiają spotkania z językiem angielskim.

Darmowe zajęcia języka angielskiego w Zabrzu

Wiemy jak ważne jest w procesie nauczania języka obcego nawiązanie dobrego kontaktu pomiędzy uczniem i nauczycielem. Nasze doświadczenie pokazuje nam, że proponowany przez nas styl nauczania, jest bardzo dobrze przyjmowany przez dzieci.

Doskonale wiemy, że każde dziecko jest inne. Dlatego też umożliwiamy skorzystanie z aż 4 darmowych zajęć językowych. Dopiero na podstawie odbytych 4 spotkań, Twoje dziecko będzie mogło podjąć w pełni przemyślaną decyzję, czy chce kontynuować naukę w naszej szkole. Tak elastyczna formuła sprawdzenia jakości nauczania jest gwarancją dla rodzica podjęcia prawidłowej decyzji. Dzięki doskonałej kadrze lektorów, a także licznym atrakcjom dodatkowym, jesteśmy przekonani, że Twoje dziecko będzie zachwycone naszym programem nauczania.

Nie ryzykuj! Skorzystaj z pakietu bezpłatnych lekcji języka angielskiego i sprawdź nas!

Angielski dla dzieci Zabrze? Tylko w szkole językowe ACE!

NIE dla przypadkowej nauki języka angielskiego!

Nauka pojedynczych słówek, czy też opanowanie przypadkowych konstrukcji gramatycznych nie zapewni opanowania języka obcego, w stopniu, który umożliwi bezproblemową komunikację w języku obcym.

TAK dla zanurzenia w języku obcym

Zdecydowanie najskuteczniejszą… ale także najprzyjemniejszą formą opanowania języka obcego jest metoda  imersji językowej. W tej formule uczeń nie nastawia się na naukę pojedynczych zwrotów, czy też konstrukcji językowych, ale opanowuje język obcy w sposób kompleksowy. Zaczyna go traktować jako naturalne narzędzie komunikacji. Dzięki zanurzeniu w języku obcym, język ten staje się bardzo naturalny. Zaciera się granica pomiędzy językiem polski, a językiem angielskim Metoda zanurzenia językowego jest szczególnie skuteczna w przypadku dzieci.

Dzięki imersji językowej możemy uzyskać następujące korzyści:

 • swoboda w posługiwaniu się językiem obcym,
 • ograniczenie do minimum ryzyka powstania bariery językowej,
 • bardzo szybkie postępy w nauce.

Dlaczego warto skorzystać z zajęć w szkole ACE?

Nie jesteśmy korporacyjną szkołą językową, której zależy na pozyskaniu masowej ilości odbiorców. Dla nas każdy uczeń jest ważny. Dzięki temu jesteśmy w stanie dokładniej poznać potrzeby naszych uczniów i dopasować styl nauczania do konkretnych potrzeb.

Dokładamy wiele starań, aby tworzyć małe grupy uczniów, którzy będą odznaczali się podobnym poziomem znajomości języka. Aby zapewnić wszystkim możliwość odnoszenia równych postępów w nauce, przeprowadzamy testy językowe i tworzymy grupy, które nastawione są na pracę nad konkretnymi kompetencjami.

Nauka języka angielskiego dla dzieci w Zabrzu

Twoje dziecko, poza zajęciami językowymi, będzie mogło korzystać także z całego pakietu dodatkowych atrakcji. W naszym programie mamy m.in. następujące zabawy:

 • impreza Halloween,
 • nocne maratony językowe,
 • zajęcia mikołajkowe,
 • bale karnawałowe,
 • zabawy wielkanocne np. Easter Egg Hunt,
 • wieczory nocne
 • maratony filmowe,
 • zajęcia muzyczne,
 • pikniki dla dzieci….

Wszystkie te zabawy są całkowicie bezpłatne. Twoje dziecko będzie mogło korzystać z naszych atrakcji bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

W szkole języka angielskiego ACE w Zabrzu płacisz jedynie za kurs. Wszystkie dodatkowe atrakcje są całkowicie darmowe.